Tutaj jesteś

Hurtownia budowlana Szczecin – wybierz materiały budowlane w dobrej cenie

5 stycznia 2022 Budownictwo Hurtownia budowlana Szczecin

Potrzebne są ci materiały budowlane z darmową dostawą w mieście Szczecin? Szukasz wskazówek, jak wybrać styropian? A może planujesz kupić najlepsze płyty OSB do swojego domu? Niezależnie od tego, czego szukasz i jaki masz cel, robiąc remont, postaw na hurtownię budowlaną Nowa-System ze Szczecina.

Aby przeprowadzić najlepszy i najefektywniejszy remont, musisz wybrać najlepsze materiały budowlane. W tym celu odwiedź stronę internetową, hurtownię oraz sklep ze styropianem Nowa-System w Szczecinie. Znajdziesz tam bogatą ofertę, kalkulator zużycia materiałów budowlanych, a także wskazówki dotyczące tego, czego potrzebujesz.

Odwiedzając hurtownię otrzymujesz ponadto fachową pomoc zatrudnionych tam specjalistów, darmowy transport materiałów budowlanych na budowę, wskazówki dotyczące innowacyjnych produktów oraz różne rabaty czy promocje. Nie rezygnuj z takiej szansy, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Zanim jednak odwiedzisz nowy sklep ze Styropianem, przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, które produkty cieszą się obecnie największą popularnością.

Zaprawy klejowe do płytek – rodzaje klejów budowlanych

Planujesz remont albo wymianę płytek? A może chcesz załatać dziury w ścianie? W takim razie kup zaprawy klejowe i kleje do płytek. Do wyboru masz obecnie:

 • kleje gipsowe, o doskonałej przyczepności do powierzchni gipsowej,
 • kleje do kamienia i ceramiki.

Ponadto wyróżnia się:

 • kleje oparte na polimerowych żywicach,
 • kleje rozpuszczalnikowe,
 • kleje mieszane,
 • kleje jednoskładnikowe oraz kleje dwuskładnikowe,
 • kleje naturalne i syntetyczne.

Wśród zapraw klejowych są natomiast:

 • zaprawy cementowe,
 • zaprawy wapienne,
 • zaprawy cementowo-wapienne,
 • zaprawy gipsowe,
 • zaprawy gipsowo-wapienne,
 • zaprawy gliniane,
 • zaprawy klejowe,
 • zaprawy tynkarskie.

Wszystkie one skutecznie łączą elementy z podłożem oraz wyrównują nierówności na ścianie. Właśnie dlatego są nieodłącznym elementem każdego remontu. Znajdziesz je natomiast w hurtowni Nowa-System w Szczecinie.

Ich wysoka jakość oraz prawidłowa przyczepność to gwarancja trwałości całego remontu oraz spokojnie wiedzionego życia przez najbliższe dziesięciolecia. Każda, nawet najdrobniejsza przeróbka w domu czy w mieszkaniu, wymaga cierpliwości, poszukiwania najlepszych rozwiązań oraz zaangażowania. Zdaj się zatem na wartościowe opinie i zaoszczędź sobie nerwów i stresów. Klej najwyższej jakości od cenionego producenta to najlepsze, w co możesz zainwestować budując dom czy dostosowując swoje pomieszczenia do potrzeb swojej rodziny.

Płyty OSB, karton-gips i budowlane

Hurtownia budowlana w Szczecinie posiada także płyty budowlane w swojej ofercie. Oznacza to, że możesz w niej kupić:

 • odporne na zginanie, trójwarstwowe płyty kompozycyjne OSB, zastępujące z powodzeniem sklejki, pokrycia ścian, lite deski czy podłogi,
 • płyty gipsowo-kartonowe, służące do wznoszenia ścian działowych oraz budowania podwieszanych sufitów,
 • płyty budowlane z zatopioną siatką z włókna szklanego oraz okryte bardzo trwałą i odporną zaprawą mineralną.

W wyborze idealnej płyty dla ciebie, może także pomóc zespół pracowników zatrudnionych w hurtowni budowlanej Nowa-System w Szczecinie.

Styropian biały i grafitowy – sprawdź, jak wybrać odpowiedni styropian

Sklep ze styropianem Nowa-System w Szczecinie, który właśnie rozpoczął działalność, posiada w swojej ofercie różne rodzaje styropianu. Koszty ogrzewania budynku wciąż rosną, zatem ważne jest, aby dobrać jak najlepsze rozwiązania termoizolacyjne. Jest to inwestycja na przyszłość, którą warto zrobić w każdej chwili, czyli zarówno w trakcie budowania domu, jak i po jego wykończeniu. Szary styropian, czyli grafitowy, ma lepsze parametry izolacyjne, jest cienki i tańszy od tradycyjnego. Ponadto, wymaga też krótszych, czyli tańszych kołków i płytszych ościeży.

Niezależnie jednak od tego, czy wybierzesz biały czy grafitowy styropian, pamiętaj o dobraniu do niego odpowiedniego kleju. W tym celu odwiedź hurtownię budowlaną Nowa-System w Szczecinie i zamów wszystkie materiały budowlane, za darmo, do swojego domu.

Redakcja eko-budowanie.pl

Witamy na Eko-budowanie.pl – serwisie dedykowanym wszystkim, którzy cenią sobie ekologiczne i zrównoważone podejście do budownictwa oraz stylu życia. Nasza redakcja to zespół pasjonatów z różnych dziedzin, takich jak budownictwo, aranżacja wnętrz, ogrodnictwo i multimedia, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszą misją jest promowanie ekologicznych rozwiązań w budownictwie i urządzaniu domów, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także estetyczne i funkcjonalne. Na Eko-budowanie.pl znajdziesz porady i inspiracje.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

odzież ochronna