Dom
Tutaj jesteś

Zasłony w nowoczesnym stylu – zobacz te wzory!

12 lutego 2023 Dom Zasłony w nowoczesnym stylu


Zamierzasz kupić zasłony do nowoczesnego wnętrza? Zobacz najciekawsze motywy takich tekstyliów w nowoczesnym stylu!

Wiele wnętrz obecnie urządza się w stylu nowoczesnym. Warto wtedy dobrać do nich odpowiednie rodzaje zasłon okiennych. Teraz można kupić różne zasłony online – jakie najlepiej będą nadawały się do nowoczesnych wnętrz?

Zasłony w motywy geometryczne

W nowoczesnych aranżacjach bardzo popularne są zasłony o geometrycznych motywach, na przykład w paski, trójkąty, koniczynę marokańską, które świetnie pasują do współczesnych przestrzeni. 

Chętnie kupowane są one w jednolitych kolorach, na przykład szarym, białym, beżowym, różowym czy niebieskim. Także mogą one łączyć różne kolory, tworząc niebanalne dekoracje do wnętrza.

Takie zasłony online oferowane są w wielu sklepach i mogą być one zamówione jako gotowe w różnych wymiarach. 

Zasłony w motywy botaniczne

Kolejnym popularnym motywem zasłon w nowoczesnych wnętrzach są rośliny. Zasłony botaniczne można kupić w różnych wnętrzach, na przykład sprawdzą się w aranżacji skandynawskiej czy boho.

Botaniczne zasłony online to wiele ciekawych propozycji dla kupujących, na przykład są to zasłony w monstery, palmy i inne tropikalne liście, zasłony w duże kwiaty. Popularne są również zasłony z motywami botanicznymi w formie pasów, na przykład na górze zasłony.

Zasłony aksamitne – welwetowe

W nowoczesnych aranżacjach często są również stosowane zasłony aksamitne, welwetowe, które są grubsze i mają przyjemną, pluszową fakturę. Pochłaniają one również światło i tworzą ciekawy efekt głębi zależnie od tego, pod jakim kątem pada ono na materiał.

Takie zasłony online można zakupić w wielu kolorach, na przykład popularne to beżowy, granatowy, szary, szmaragdowy.

Zasłony ze złotymi detalami

Interesującą propozycją do nowoczesnych aranżacji będą również zasłony ze złotymi detalami, na przykład złotymi nadrukami w formie ornamentów, pasków, zygzaków czy motywów geometrycznych.

Złoty nadruk nadaje im efektowną głębię oraz luksusowy wygląd, dlatego świetnie sprawdzają się one w wielu wnętrzach o nowoczesnym stylu.

Zasłony wycinane 3D

Kolejne zasłony, które mogą nadać się do wnętrza nowoczesnego, to zasłony 3D, czyli wycinane w efektowne wzory, na przykład kwiatowe. Takie wycięcia powodują, że tkanina uzyskuje trójwymiarowy wygląd.

Wycięcia na takich zasłonach mogą znajdować się na całej ich powierzchni albo mogą być one wykonane tylko w na określonej wysokości, tworząc dekoracyjny pasek.

Zasłony z cyrkoniami

W aranżacjach nowoczesnych często są też wykorzystywane eleganckie zasłony z cyrkoniami. Są one często umieszczane w formie paska znajdującego się w górnej części zasłony. Pięknie połyskują w świetle, dlatego są one bardzo często używane w aranżacjach nowoczesnych w stylu glamour.

Takie zasłony online (https://sklep.voppi.eu/kategoria/zaslony/) można kupić w wielu sklepach w zróżnicowanych kolorach, na przykład popularne są zasłony białe, beżowe, czarne czy szare. 

W nowoczesnych wnętrzach mogą zatem sprawdzić się różne rodzaje zasłon, dlatego można łatwo dobrać je do konkretnego stylu wnętrza i swoich preferencji.

Redakcja eko-budowanie.pl

Witamy na Eko-budowanie.pl – serwisie dedykowanym wszystkim, którzy cenią sobie ekologiczne i zrównoważone podejście do budownictwa oraz stylu życia. Nasza redakcja to zespół pasjonatów z różnych dziedzin, takich jak budownictwo, aranżacja wnętrz, ogrodnictwo i multimedia, którzy z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszą misją jest promowanie ekologicznych rozwiązań w budownictwie i urządzaniu domów, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale także estetyczne i funkcjonalne. Na Eko-budowanie.pl znajdziesz porady i inspiracje.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

GoldenPeaks Capital